Şırnak Su Yumuşatıcısı

Şırnak Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Şırnak Su Yumuşatıcısı için bizi arayın, Şırnak Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için hemen size destek sunalım. Vulcan, %100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemleri sunar.

VULCAN Su İyileştirme Sistemi
0554 568 10 95
0533 743 94 17%100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemi, Vulcan.


Vulcan, kimyasal veya tuz KULLANMAYAN fiziksel bir su iyileştirme sistemidir. Suyun kimyasal bileşimini değiştirmez. Bunun yerine, kireç kristallerinin fiziksel özelliklerini, kireç parçacıklarının yapışma gücünü kaybedecek şekilde değiştirir. Vulcan’ın suyla doğrudan temas etmesi gerekmez ve borunun dışında bulunur.
Suyu, elektronik ünitede üretilen ve bilgisayarlı bir mikro çip tarafından kontrol edilen elektrik darbeleri ile arıtıyor. Sinyal frekansları, borunun etrafına sarılan Vulcan impuls bantları aracılığıyla iletilir. Bantlar çiftler halinde etkileşime girer ve akarken sudaki kristalleri değiştiren bir frekans alanı oluşturur.

Vulcan, boru sistemini nazikçe sterilize eder

Vulcan su arıtımı, kireçlenme süreci ile doğal çözülme süreci arasındaki dengeyi değiştirir. Mono kristaller artık tortu oluşturamaz, bu nedenle ilk işlemin kireç oluşumu azalır. Doğal kireç çözümleme süreci artık yalnızca mevcut birikintilerle ilgilenmek zorundadır ve bunlarla etkili bir şekilde mücadele edebilir. Böylece kireç oluştuğundan daha hızlı kaldırılır. Karbonik asidin doğal fazlası, tortuyu kireçten çözer. Yavaş yavaş ve dikkatlice borulardaki birikintiler giderilecektir.

Vulcan pas hasarına ve delinmeye karşı korur

Bakır ve/veya demir oksidasyonu, kireçli (sert) su ile temas yoluyla tüm metal borularda meydana gelir. Bu oksitler boru yüzeylerini ciddi şekilde etkiler ve korozyona neden olabilir.
Vulcan impuls teknolojisi, koruyucu bir metal karbonat katman oluşturan bir elektroforez etkisi yaratır. Borunun malzemesine göre bu katman bakır-karbonat, demir-karbonat veya çinko-karbonattan oluşur ve tüm parlak metal yüzeylere yerleşir. Boruyu korozyona neden olabilecek aşındırıcı maddelerden korur.

Soru ve Sorunlarınız için bizi arayın..
0554 568 10 95
0533 743 94 17<strong>Şırnak Su Yumuşatıcısı</strong> Sık Sorulanlar

Şırnak Su Yumuşatıcısı ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Şırnak Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Şırnak Su Yumuşatıcısı bilgi ve destek için 0554 568 10 95

Şırnak Su Yumuşatıcısı fiyatları nedir?

Şırnak Su Yumuşatıcısı fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Şırnak Su Yumuşatıcısı için Vulcan ürününüz hangi alanlarda kullanılabilir?

Tarımda, endüstride, hayvancılıkta, konutta, otelde gibi su ve suyun temas ettiği her yerde Vulcan ürünlerini kullanabilirsiniz. Şırnak Su Yumuşatıcısı ihtiyacınızı Vulcan ile çözmek için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.


  • Şırnak Su Yumuşatıcısı sistemi
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı iletişim
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı telefon
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı fiyatı
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı fiyatları
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı Ücreti
  • Şırnak Su Yumuşatıcısı Ücretleri