Malatya Su Yumuşatıcısı

Malatya Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Malatya Su Yumuşatıcısı için bizi arayın, Malatya Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için hemen size destek sunalım. Vulcan, %100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemleri sunar.

VULCAN Su İyileştirme Sistemi
0554 568 10 95
0533 743 94 17%100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemi, Vulcan.


Vulcan, kimyasal veya tuz KULLANMAYAN fiziksel bir su iyileştirme sistemidir. Suyun kimyasal bileşimini değiştirmez. Bunun yerine, kireç kristallerinin fiziksel özelliklerini, kireç parçacıklarının yapışma gücünü kaybedecek şekilde değiştirir. Vulcan’ın suyla doğrudan temas etmesi gerekmez ve borunun dışında bulunur.
Suyu, elektronik ünitede üretilen ve bilgisayarlı bir mikro çip tarafından kontrol edilen elektrik darbeleri ile arıtıyor. Sinyal frekansları, borunun etrafına sarılan Vulcan impuls bantları aracılığıyla iletilir. Bantlar çiftler halinde etkileşime girer ve akarken sudaki kristalleri değiştiren bir frekans alanı oluşturur.

Vulcan, boru sistemini nazikçe sterilize eder

Vulcan su arıtımı, kireçlenme süreci ile doğal çözülme süreci arasındaki dengeyi değiştirir. Mono kristaller artık tortu oluşturamaz, bu nedenle ilk işlemin kireç oluşumu azalır. Doğal kireç çözümleme süreci artık yalnızca mevcut birikintilerle ilgilenmek zorundadır ve bunlarla etkili bir şekilde mücadele edebilir. Böylece kireç oluştuğundan daha hızlı kaldırılır. Karbonik asidin doğal fazlası, tortuyu kireçten çözer. Yavaş yavaş ve dikkatlice borulardaki birikintiler giderilecektir.

Vulcan pas hasarına ve delinmeye karşı korur

Bakır ve/veya demir oksidasyonu, kireçli (sert) su ile temas yoluyla tüm metal borularda meydana gelir. Bu oksitler boru yüzeylerini ciddi şekilde etkiler ve korozyona neden olabilir.
Vulcan impuls teknolojisi, koruyucu bir metal karbonat katman oluşturan bir elektroforez etkisi yaratır. Borunun malzemesine göre bu katman bakır-karbonat, demir-karbonat veya çinko-karbonattan oluşur ve tüm parlak metal yüzeylere yerleşir. Boruyu korozyona neden olabilecek aşındırıcı maddelerden korur.

Soru ve Sorunlarınız için bizi arayın..
0554 568 10 95
0533 743 94 17<strong>Malatya Su Yumuşatıcısı</strong> Sık Sorulanlar

Malatya Su Yumuşatıcısı ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Malatya Su Yumuşatıcısı ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Malatya Su Yumuşatıcısı bilgi ve destek için 0554 568 10 95

Malatya Su Yumuşatıcısı fiyatları nedir?

Malatya Su Yumuşatıcısı fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Malatya Su Yumuşatıcısı için Vulcan ürününüz hangi alanlarda kullanılabilir?

Tarımda, endüstride, hayvancılıkta, konutta, otelde gibi su ve suyun temas ettiği her yerde Vulcan ürünlerini kullanabilirsiniz. Malatya Su Yumuşatıcısı ihtiyacınızı Vulcan ile çözmek için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.


  • Malatya Su Yumuşatıcısı sistemi
  • Malatya Su Yumuşatıcısı iletişim
  • Malatya Su Yumuşatıcısı telefon
  • Malatya Su Yumuşatıcısı fiyatı
  • Malatya Su Yumuşatıcısı fiyatları
  • Malatya Su Yumuşatıcısı Ücreti
  • Malatya Su Yumuşatıcısı Ücretleri