Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici için bizi arayın, Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici ihtiyacınız için hemen size destek sunalım. Vulcan, %100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemleri sunar.

VULCAN Su İyileştirme Sistemi
0554 568 10 95
0533 743 94 17%100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemi, Vulcan.


Vulcan, kimyasal veya tuz KULLANMAYAN fiziksel bir su iyileştirme sistemidir. Suyun kimyasal bileşimini değiştirmez. Bunun yerine, kireç kristallerinin fiziksel özelliklerini, kireç parçacıklarının yapışma gücünü kaybedecek şekilde değiştirir. Vulcan’ın suyla doğrudan temas etmesi gerekmez ve borunun dışında bulunur.
Suyu, elektronik ünitede üretilen ve bilgisayarlı bir mikro çip tarafından kontrol edilen elektrik darbeleri ile arıtıyor. Sinyal frekansları, borunun etrafına sarılan Vulcan impuls bantları aracılığıyla iletilir. Bantlar çiftler halinde etkileşime girer ve akarken sudaki kristalleri değiştiren bir frekans alanı oluşturur.

Vulcan, boru sistemini nazikçe sterilize eder

Vulcan su arıtımı, kireçlenme süreci ile doğal çözülme süreci arasındaki dengeyi değiştirir. Mono kristaller artık tortu oluşturamaz, bu nedenle ilk işlemin kireç oluşumu azalır. Doğal kireç çözümleme süreci artık yalnızca mevcut birikintilerle ilgilenmek zorundadır ve bunlarla etkili bir şekilde mücadele edebilir. Böylece kireç oluştuğundan daha hızlı kaldırılır. Karbonik asidin doğal fazlası, tortuyu kireçten çözer. Yavaş yavaş ve dikkatlice borulardaki birikintiler giderilecektir.

Vulcan pas hasarına ve delinmeye karşı korur

Bakır ve/veya demir oksidasyonu, kireçli (sert) su ile temas yoluyla tüm metal borularda meydana gelir. Bu oksitler boru yüzeylerini ciddi şekilde etkiler ve korozyona neden olabilir.
Vulcan impuls teknolojisi, koruyucu bir metal karbonat katman oluşturan bir elektroforez etkisi yaratır. Borunun malzemesine göre bu katman bakır-karbonat, demir-karbonat veya çinko-karbonattan oluşur ve tüm parlak metal yüzeylere yerleşir. Boruyu korozyona neden olabilecek aşındırıcı maddelerden korur.

Soru ve Sorunlarınız için bizi arayın..
0554 568 10 95
0533 743 94 17<strong>Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici</strong> Sık Sorulanlar

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici bilgi ve destek için 0554 568 10 95

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici fiyatları nedir?

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici için Vulcan ürününüz hangi alanlarda kullanılabilir?

Tarımda, endüstride, hayvancılıkta, konutta, otelde gibi su ve suyun temas ettiği her yerde Vulcan ürünlerini kullanabilirsiniz. Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici ihtiyacınızı Vulcan ile çözmek için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.


  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici sistemi
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici iletişim
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici telefon
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici fiyatı
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici fiyatları
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici Ücreti
  • Ağrı Su Borusu Korozyon Önleyici Ücretleri