Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı için bizi arayın, Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı ihtiyacınız için hemen size destek sunalım. Vulcan, %100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemleri sunar.

VULCAN Su İyileştirme Sistemi
0554 568 10 95
0533 743 94 17%100 Bakım gerektirmeyen su iyileştirme sistemi, Vulcan.


Vulcan, kimyasal veya tuz KULLANMAYAN fiziksel bir su iyileştirme sistemidir. Suyun kimyasal bileşimini değiştirmez. Bunun yerine, kireç kristallerinin fiziksel özelliklerini, kireç parçacıklarının yapışma gücünü kaybedecek şekilde değiştirir. Vulcan’ın suyla doğrudan temas etmesi gerekmez ve borunun dışında bulunur.
Suyu, elektronik ünitede üretilen ve bilgisayarlı bir mikro çip tarafından kontrol edilen elektrik darbeleri ile arıtıyor. Sinyal frekansları, borunun etrafına sarılan Vulcan impuls bantları aracılığıyla iletilir. Bantlar çiftler halinde etkileşime girer ve akarken sudaki kristalleri değiştiren bir frekans alanı oluşturur.

Vulcan, boru sistemini nazikçe sterilize eder

Vulcan su arıtımı, kireçlenme süreci ile doğal çözülme süreci arasındaki dengeyi değiştirir. Mono kristaller artık tortu oluşturamaz, bu nedenle ilk işlemin kireç oluşumu azalır. Doğal kireç çözümleme süreci artık yalnızca mevcut birikintilerle ilgilenmek zorundadır ve bunlarla etkili bir şekilde mücadele edebilir. Böylece kireç oluştuğundan daha hızlı kaldırılır. Karbonik asidin doğal fazlası, tortuyu kireçten çözer. Yavaş yavaş ve dikkatlice borulardaki birikintiler giderilecektir.

Vulcan pas hasarına ve delinmeye karşı korur

Bakır ve/veya demir oksidasyonu, kireçli (sert) su ile temas yoluyla tüm metal borularda meydana gelir. Bu oksitler boru yüzeylerini ciddi şekilde etkiler ve korozyona neden olabilir.
Vulcan impuls teknolojisi, koruyucu bir metal karbonat katman oluşturan bir elektroforez etkisi yaratır. Borunun malzemesine göre bu katman bakır-karbonat, demir-karbonat veya çinko-karbonattan oluşur ve tüm parlak metal yüzeylere yerleşir. Boruyu korozyona neden olabilecek aşındırıcı maddelerden korur.

Soru ve Sorunlarınız için bizi arayın..
0554 568 10 95
0533 743 94 17<strong>Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı</strong> Sık Sorulanlar

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı ihtiyacınız için bizi arayabilirsiniz. Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı bilgi ve destek için 0554 568 10 95

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı fiyatları nedir?

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı fiyatları hakkında güncel bilgi almak için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayarak güncel fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı için Vulcan ürününüz hangi alanlarda kullanılabilir?

Tarımda, endüstride, hayvancılıkta, konutta, otelde gibi su ve suyun temas ettiği her yerde Vulcan ürünlerini kullanabilirsiniz. Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı ihtiyacınızı Vulcan ile çözmek için bizi 0554 568 10 95 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.


  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı sistemi
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı iletişim
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı telefon
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı fiyatı
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı fiyatları
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı Ücreti
  • Tekirdağ Elektronik Su Arıtıcı Ücretleri